Skip links

Hurtownia erotyczna

Hurtownie erotyczne w modelu dropshipping to dostawcy towarów do wielu sklepów intymnych działających online. Hurtownia z artykułami dla dorosłych jest obecnie jedną z najczęściej wybieranych branż podczas zakładania sklepu internetowego. Wśród najpopularniejszych artykułów znaleźć można zmysłową bieliznę, zabawki i akcesoria dla dorosłych, a także olejki do masażu.

Hurtownia erotyczna F-toys

 

Hurtownia F-Toys s.c. funkcjonuje na rynku w branży artykułów erotycznych od 2007 r. Jest obecnie jedną z najlepszych i najbardziej prężnych hurtowni artykułów erotycznych w Polsce. Ponieważ produkty importowane są z Chin, Ameryki i Europy, Klienci mogą liczyć na najniższe ceny. W ofercie hurtowni znajduje się obecnie 7 tysięcy produktów. W tym elegancka bielizna erotyczna, aparaty do masażu, akcesoria dla dorosłych, artykuły erotyczne, wibratory,pierścienie, olejki do masażu, lubrykanty, prezerwatywy czy śmieszne zabawki.

Hurtownia F-toys oprócz kosztów wysyłki podanych w cenniku za usługę spakowania, kopertę lub pudełko i dowóz na pocztę pobiera dodatkową, symboliczną opłatę w wysokości 5 zł brutto za paczkę.

 

Hurtownie dropshipping
Hurtownia erotyczna dropshipping

 

 

Dlaczego warto współpracować z hurtownią erotyczną?

Hurtownia erotyczna F-Toys oferuje nowoczesny system zamawiania produktów online po rejestracji w hurtowni, gdzie użytkownik będzie mógł z sprawdzić cenę, dostępność towaru, a na końcu złożyć zamówienie.
Za paczki w usłudze dropshippingu hurtownia nie wysyła za pobraniem. Płatność za towar jest możliwa jedynie poprzez przedpłatę.

Aby zamówić towar w usłudze dropshipping, przy składaniu zamówienia należy wybrać opcję „dropshipping” i wysłać na adres ftoys@ftoys.pl potwierdzenie zapłaty za towar, a także adres Klienta wraz z numerem telefonu.

Masz więcej pytań dotyczących współpracy z hurtownią F-toys? Zobacz FAQ hurtowni.

Korzyści ze współpracy:

– bezpłatna rejestracja na stronie hurtowni,
brak dodatkowych umów o współpracę dropshipping,
bogaty asortyment produktów – ponad 7 tysięcy artykułów z całego świata,
– integracja za pomocą plików XML/CSV
możliwość zamówienia własnego kuriera,
– aktualizowanie cen,
 opłata za obsługę dropshipping – tylko 5 zł brutto,
– możliwość dołączenia faktury do paczki – wystarczy przesłać fakturę mailowo na adres mailowy hurtowni,
– wsparcie techniczne,
– szybka realizacja zamówień,
– wieloletnie doświadczenie w branży,
dyskretne przesyłki.

Opinions

 1. Post comment

  Hi there,
  my name is Artem and I’m planning to start online sexshop in Poland. I saw that there are some sexshops which are based on your technology. I’m from Ukraine and I dont know Polish language, so the question is: do you have English, or better Ukrainian or Russian support who will help me to maintain and customise my shop if I opt Exclusive software option?

  I want to see your full price for sex toys, is it possible?

  Many thanks, Artem.

  Permalink

Join the Discussion

Return to top of page