Chcesz założyć sklep internetowy w modelu dropshipping lecz nie wiesz w jakiej branży chcesz zacząć sprzedaż?

Pamiętaj o tym, by wybrać branże, gdzie hurtownia jest odpowiednio przygotowana do oferowania takiego modelu współpracy. Niszowe branże nie posiadają odpowiedniego zaplecza produktowego, by prowadzić e-biznes. W takim przypadku będziesz musiał zmodyfikować swój pomysł, czyli wybrać inną branżę w której zaopatrzenie hurtowni jest znacznie większe.

Popularność danej branży wiąże się również z dużą konkurencją na rynku. Zobacz z jakich hurtowni korzystają inni i znajdź odpowiednią dla siebie – by stać się jedynym dostarczycielem produktów na rynku. Jeśli nawiążesz współpracę z nową hurtownią na rynku – zyskasz przewagę.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji zobacz jakie branże są najpopularniejsze w modelu dropshipping:

ODZIEŻ

Choć przesycenie rynku jest ogromne, a konkurencja jest bardzo różnorodna – branża odzieżowa jest najchętniej wybierana przez nowo zakładające się sklepy internetowe.  Coraz więcej osób dokonuje zakupu odzieży właśnie przez Internet. Przemawiają za tym niskie ceny oraz szybkie doręczenie towaru. Odpowiednio zaopatrzone hurtownie w Polsce posiadają szeroki wybór asortymentu odzieżowego. Najnowsze trendy zapewniają dostawcy z Londynu, Włoch czy Francji. Hurtownia YourNewStyle to najpopularniejsza hurtownia z zakresu odzieży damskiej i męskiej.

ZABAWKI

Moda na ekologiczne zabawki oraz edukacyjne walory podczas beztroskich zabaw dzieci spowodowała wzrost zainteresowania sklepami internetowymi z taki asortymentem.  Coraz więcej kobiet wychowujących dzieci postanawia założyć sklep internetowy właśnie z branży dla dzieci. Dzięki temu mogą połączyć pasję, wychowanie dzieci oraz samorealizację zawodową. Hurtownia Centrala Zabawek dzięki doświadczeniu na rynku dziecięcym i współpracy w modelu dropshipping zapewniają satysfakcję połączoną z nowoczesnym zarządzaniem biznesu.

SPORT

Korzystając z popularności zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej sklepy internetowy nie mogły przepuścić takiej okazji.  Sprzęt fitness, obuwie i odzież znanych marek czy sprzęt turystyczny – to okazja dla Twojego sklepu internetowego, by zachęcić fanów sportu do kupna w Twoim sklepie.  Hurtownia Sportowa w tym przypadku oferuje piłki, sprzęt turystyczny i fitness, a także odzież w modelu dropshipping.

Sklepy internetowe RedCart

EROTYKA

Wśród Klientów wciąż panuje tradycyjne podejście do zakupów w sklepach dla dorosłych. Branża erotyczna rozkwita w Internecie. Dzięki anonimowości i dyskretnych przesyłkach, które nie sugerują co znajduje się w środku – pomysł na założenie erotycznego sklepu internetowego jest strzałem w dziesiątkę. Najchętniej wybierana hurtownia erotyczna Eroplace gwarantuje satysfakcję zarówno ze współpracy ze sklepami internetowymi, jak i pełną satysfakcję Klienta.

GALANTERIA

Dodatki i galanteria to branża, która od zawsze połączona jest z odzieżą. Dzięki niższym cenom, a także dostępności do najnowszych modeli na rynku, sklepy internetowe z torebkami cieszą się rosnącą popularnością. Hurtownia BagExpress oferuje najnowsze modele torebek, portfeli i akcesoriów skórzanych od najlepszych producentów. Nowe dostawy co dwa tygodnie sprawiają, że sklep internetowy współpracujący z tą hurtownią będzie posiadał zawsze najaktualniejsze produkty z branży.

BIŻUTERIA

Internetowe sklepy jubilerskie prześcigają się w najnowszych trendach. Kolczyki, koraliki i bransoletki – również do samodzielnego kompletowania to pomysł na biznes w kobiecy stylu! Produkty o znanych nazwach jak Sue, T. Paris, MoonLu, Charm czy Svarowsky przyciągną Klientów do Twojego sklepu internetowego. Hurtownia ChicoChica oferuje produkty i półfabrykaty z zakresu biżuterii i piercingu. Jeśli chcesz oferować swoim Klientom atrakcyjne produkty w niskich cenach – koniecznie załóż sklep internetowy z biżuterią.

Wszystkie wyżej wymienione hurtownie są zintegrowane z platformą sklepów internetowych RedCart.pl