Dropshipping hurtownie odzieży

sukienki

Odzież i dodatki to najpopularniejsza kategoria asortymentowa poszukiwana przez konsumentów w sieci – ma największy, bo 28% udział w całym rynku e-commerce. Nie dziwi więc fakt, że to właśnie ta branża jest jedną z najczęściej wybieranych wśród właścicieli nowo zakładanych sklepów internetowych. Zapraszamy do zapoznania się z zestawem najlepszych i najpopularniejszych hurtowni odzieżowych, które oferują współpracę w modelu dropshipping.

 

Dlaczego warto współpracować z hurtownią odzieżową?

Hurtownie odzieży współpracujące w modelu dropshipping oferują (zazwyczaj) doskonale przygotowaną ofertę produktową w plikach XML, która zawiera m.in:

 • Opisy oraz cechy produktowe ważne z punktu widzenia klienta;
 • Zdjęcia w najwyższej jakości.

Korzyści ze współpracy z hurtownią dropshippingową:

 • Brak konieczności wcześniejszego kupowania produktów w ilości hurtowej oraz utrzymywania centrum logistycznego;
 • Dostęp do oferty produktowej: produkty w katalogu XML i CSV;
 • Aktualizacja pliku dzięki tzw. Gotowej Integracji: nowe produkty, stany magazynowe i ceny aktualizują się same;
 • Brak wymaganej minimalnej kwoty zamówienia: realizowane są zamówienia na pojedyncze sztuki produktu
 • Szybka wysyłka towaru do klienta;
 • Dostęp do zamówień w panelu Klienta hurtowni.

Hurtownia ANP

Jedną z największych zalet współpracy z dostawcą jest możliwość zaopatrzenia się w bogaty asortyment z dziedziny odzieży oraz bielizny głównie polskich producentów. W ofercie znajdziemy także szeroki wyór dodatków i akcesoria fitness, bieliznę erotyczną, stroje kąpielowe, wyroby pończosznicze oraz artykuły dziecięce. Hurtownia ANP współpracuje ze sklepami internetowymi na zasadzie dropshipping, udostępniając plik z ofertą produktową, w którym znajdziemy m.in. wysokiej jakości zdjęcia i cechy produktowe niezbędne z punktu widzenia klienta.

sukienka

Hurtownia NUMOCO

Numoco to nie tradycyjna hurtownia, ale producent odzieży damskiej. W ofercie Numoco znajdują się tylko oryginalne autorskie projekty, głównie sukienek damskich, które są produkowane w Polsce. Producent współpracującym sklepom udostępnia m.in. wysokiej jakości zdjęcia, realizuje też wysyłkę towaru w modelu dropshipping poza granicami Polski. W modelu standardowym Numoco oferuje wysyłkę gratis przy zamówieniach powyżej 1000zł, oraz brak minimalnej kwoty zamówienia. Hurtownia dysponuje własnymi formami dostawy do klienta.

Hurtownia ALISTON

Hurtownia ALISTON to jedna z największych hurtowni odzieżowych na rynku, dysponuje szerokim asortymentem odzieżowym – w jej ofercie znajduje się około 20 tysięcy produktów.

Sklepy zaopatrzyć mogą się m.in. w asortyment z dziedziny odzieży i bielizny damskiej, męskiej oraz dziecięcej. W ofercie poza szeroko pojęta modą znajdują się produkty takie jak bielizna, kostiumy kąpielowe odzież nocna, wyroby pończosznicze, obuwie domowe oraz wiele innych dodatków i akcesoriów. Jest dystrybutorem odzieży wysokiej jakości i polskich marek, takich jak Nife, Figl, Alles, Gatta, Key, Moraj oraz wielu, wielu innych.

Hurtownia oferuje sklepom bazę produktową w formie dwóch rodzajów pliku XML, do wyboru, gdzie tzw. pełna wersja zawiera nazwy, ceny, cechy, opisy produktowe oraz wysokiej jakości zdjęcia. Dzięki tzw. gotowej integracji ze sklepem internetowym oferta pobierana jest automatycznie, bez potrzeby używania jakichkolwiek programów zewnętrznych. Automatycznie i na bieżąco aktualizują się także nowe produkty, ceny i stany magazynowe. Aktualizacja ma szczególne znaczenie we współpracy w modelu dropshipping, pozwala bowiem na zarządzanie ofertą w sklepie bez fizycznej kontroli nad sprzedawanym towarem. Wysyłkę towaru do klienta końcowego hurtownia Aliston realizuje za pośrednictwem poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej DPD. Warto także wspomnieć, że dostawca nie stosuje minimalnych kwot zamówienia.

 Hurtownia Matternhorn

Jedna z największych i najdłużej działających hurtowni dropshippingowych na rynku. W ofercie posiada m.in szeroki wybór odzieży damskiej krajowych i zagranicznych producentów, szeroki asortyment z dziedziny mody i bielizny a także obuwie, dodatki i galanterię a nawet biżuterie. Hurtownia współpracuje ze sklepami internetowymi na zasadzie dropshipping.

matter

Hurtownia YourNewStyle

YourNewStyle to jedna z popularniejszych odzieżowych hurtowni dropshipping w Polsce. Firma YourNewStyle zaczynała jako sklep internetowy, lecz po sukcesie w branży e-commerce, podjęta decyzję o przekształceniu w hurtownię internetową. YourNewStyle oferuje odzież, dodatki oraz obuwie. Najnowsze trendy z branży odzieżowej zapewniają dostawcy zagraniczni z Włoch, Francji czy Wielkiej Brytanii. Podczas dokonywania transakcji firma gwarantuje przejrzyste procedury zakupów.

Reklama hurtowni

Jeśli chcesz, aby Twoja hurtownia znalazła się w zestawieniu, napisz do nas: kontakt@edropshipping.info

12Comments

 • Kamil
  PostedJanuary 8, 20159:37 am0Likes

  mam spięty sklep redcart z tą hurtownią
  planujecie dodanie kolejnych hurtowni do oferty?

 • eDropshipping.info
  PostedJanuary 15, 20154:18 pm0Likes

  Lista hurtowni dropshippingowych jest stale poszerzana o nowych dostawców. Obecnie jest to kilkadziesiąt firm z takich branż jak np. odzież, bielizna, erotyka, sprzęt sportowy czy zabawki.

  Prezentacje pozostałych hurtowni znajdziesz na naszej stronie, a pełna lista dostępna jest na stronie dostawcy oprogramowania sklepu RedCart pod adresem http://www.redcart.pl/dropshipping-hurtownie

 • Kamil
  PostedJanuary 21, 201512:19 pm0Likes

  ok, mam juz od nich odpowiedź i informacje o nowych hurtowniach ktore pojaawią się ofercie
  dziekuje za pomoc 🙂

 • Shop-a-Fashion Wholesale
  PostedJuly 19, 20159:00 am0Likes

  Nasza hurtownia również sprzedaje towary na zasadach dropshippingu – zapraszamy!
  http://www.shop-a-fashion.pl
  Taniej niż w innych hurtowniach – w dodatku sukienki nie są produkcji chińskiej.
  Wysoka jakość, dobra cena i profesjonalne zdjęcia tylko u nas!

  • Numoco
   PostedDecember 13, 201512:28 pm0Likes

   Hurtowania oraz producent odzieży marki numoco zaprasza do współpracy.
   Oferujemy dropshipping oraz profesjonalne zdjęcia.
   Niskie ceny i polską jakość!
   http://www.numoco.com

 • nina
  PostedMarch 1, 20169:44 am0Likes

  nie polecam hurtowni aliston, ich obsługa to amatorszczyzna i zero szacunku dla kontrahenta, współpracowałam z nimi przez niespełna rok ale co się stresu najadłam to moje, paczki niby wysłane ale jednak nie, ciężki kontakt mailowy i telefoniczny, fv z pobrań od 2 miesięcy nie mogę rozliczyć, mimo że z mojej strony były opłacone od razu, gdy zaczęłam się upominać o środki nikt nie odbierał ode mnie tel i nie odpisuje na maile. paczki nadawane kurierem miały załączony mój nr tel a nie klienta, wiele razy prosiłam o prawidłowe nadawania ale nie mogłam się doprosić. teraz zmieniłam na 2 inne hurtownie, które w połączeniu dają taki sam asortyment jak ma ta hurtownia i nareszcie wszystko jest prawidłowo a i mają mniejszą marżę więc zarabiam więcej

  • Sebastian
   PostedMarch 17, 20168:42 pm0Likes

   Możesz napisać co to za 2 hurtownie?

  • Haapaves Safelove.fi
   PostedJuly 5, 20169:43 am0Likes

   Oświadczam, że wyżej !!!
   Hurtownie bazowa Aliston – fatalny stosunek do klienta, nie odpowiadają na pisma. Czy wszystko, co przyczynia się do dobrych stosunków handlowych nie.

   Alexander.

   • Mateusz Zorychta
    PostedJuly 19, 20164:14 pm0Likes

    Niestety jak kolega wyżej kontakt z nimi jest zerowy. Jeszcze z początkiem czerwca udało zamówić się produkty, miałem otrzymać zwrot za część produktów, których nie mieli. Zwrot miał być wykonany do końca czerwca. Dzwonie, piszę już od 3 tygodni i żadnego kontaktu. Jeszcze kilka dni i sprawa zostanie zgłoszona na policję. To już jest przegięcie. Przestrzegam wszystkich przed tą hurtownią – niczego tam nie zamawiajcie!

 • Marcin
  PostedJuly 4, 20164:57 pm0Likes

  A czy jest jakaś hurtownia odzieżowa, która oferuje modne ubrania dziecięce?

 • Hebergement web
  PostedAugust 23, 20163:13 pm0Likes

  Importer i dystrybutor odziezy zgodnej z najnowszymi trendami. Zaczynala jako sklep internetowy, lecz miara sukcesu, jaki odniosla zadecydowala o przeksztalceniu w hurtownie. Dzis zaopatruje sklepy internetowe nie tylko w odziez zarowno damska, jak i meska ale rowniez obuwie, galanterie i dodatki. Chetnie wspolpracuje na zasadach dropshipping; posiada gotowa integracje pozwalajaca na automatyczne zatowartowanie sklepu z platforma RedCart.

 • www.poloniuszblog.wordpress.com
  PostedNovember 17, 201610:55 pm0Likes

  wszystko pięknie ale handel oparty o drop to walka dla odpornych psychicznie, walka z hurtowniami, ciągłe pretensje klientów i kłopoty, zła opinia widoczna w negatywnych komentarzach itd., powodzenia

  http://www.poloniuszblog.wordpress.com

Leave a comment