Dropshipping hurtownia zabawek

Zabawki i akcesoria dla dzieci to branża, która aktywnie rozwija się w dziedzinie handlu internetowego. Wybór Partnera biznesowego jest istotnym wśród początkujących właścicieli sklepów internetowych . Doświadczenie, którym może dzielić się hurtownia zabawek przy współpracy jest źródłem wiedzy dla każdego Sprzedawcy. Hurtownia CentralaZabawek.pl łączy nowoczesne podejście do biznesu wraz z tradycyjnym podejściem do sprawiania radości dzieciom.

Hurtownia

Wirtualna hurtownia Centrala Zabawek powstała z myślą o właścicielach sklepów internetowych, którzy chcą zarabiać w oparciu o model dropshipping i nie martwić się o początkowe koszta i trudności logistyczne.

“Firma została założona 1 sierpnia 2006 roku i od początku zajmuje się sprzedażą zabawek oraz artykułów dla dzieci i niemowląt w głównie poprzez Internet. Od 2010 roku rozpoczęliśmy pracę nad systemem do sprzedaży poprzez dropshipping i strona na której Państwo gościcie jest owocem tych właśnie prac.”

Internetowa hurtownia zabawek
Internetowa hurtownia dropshipping zabawek

Dlaczego warto współpracować z hurtownią zabawek?

Hurtownia Centrala Zabawek dzięki swojemu doświadczeniu w branży dziecięcej wprowadziła najciekawsze produkty na rynku. Są to między innymi: bezpieczne zabawki piankowe, naturalne drewniane klocki, hulajnogi i jeździki, elektroniczne zabawki, lalki czy piłki. Dodatkowo w ofercie znajdują się takie akcesoria jak wózki, baseny, kojce i łóżeczka turystyczne.
Szeroki wybór asortymentu hurtowni pozwoli na stworzenie atrakcyjnej oferty handlowej w sklepie internetowym. Doświadczenie osób, które bezpośrednio uczestniczą w tworzeniu coraz lepszych standardów dropshipping, będzie pomocne dla początkujących Sprzedawców internetowych.

Korzyści ze współpracy:

– bezpłatna rejestracja na stronie hurtowni,
– przegląd produktów na stronie sklepu – ZOBACZ WIĘCEJ,
– bezpośredni kontakt do hurtowni,
– odpowiednio przygotowana oferta produktów w pliku XML do prowadzenia wprost do oprogramowania sklepowego,
– aktualizacje stanów magazynowych i cen produktów.

O sukcesie hurtowni dropshipping zabawki możesz przeczytać TUTAJ.

hurtownie zabawek dropshiping
Pomysł na biznes dropshipping – źródło: Bankier.pl

3Comments

 • Partner
  PostedAugust 25, 20153:03 pm0Likes

  Proponuję przemyśleć chęć współpracy z centralą. Na początku może się wszystko układać lecz po pewnym czasie się psuje, więcej nerwów jak też wychodzą braki kompetencji ze strony personelu. Jest teraz więcej firm z którymi można współpracować na podobnych zasadach i lepszych warunkach finansowych. Zawiodłem się szkoda 🙁

  • Tomasz
   PostedDecember 9, 20161:45 pm0Likes

   Mam podobne doswiadczenie niestety, zero pomocy w razie problemow, nie sposob dowiedziec sie cos mailowo. Dziwny skomplikowany mechanizm zamowien

 • Hosting Deutschland
  PostedJune 30, 20162:15 am0Likes

  Hurtownia GiftWorld dostawca gadzetow i prezentow na kazda okazje. Oprocz standardowych dostaw hurtowych oferuja wspolprace w modelu DropShipping.

Leave a comment