Wystrój wnętrz

Bimago to hurtownia oraz producent fototapet, obrazów, naklejek na ścianę oraz innych elementów dekoracyjnych. Jako jedyna hurtownia dropshippingowa w Polsce oferuje obrazy i fototapety stworzone przez wykwalifikowany zespół designerów i grafików. Ponad 80% wzorów to oryginalne projekty, elementy wyposażenia wnętrz o dedykowanym, autorskim wzornictwie.

Bimago współpracuje ze sklepami internetowymi na zasadzie dropshipping, udostępniając aktualizowany systematycznie plik z ofertą.

Bimago oferuje realizację produkcji zamówionego przez Klienta, wybranego asortymentu w ciągu max. 48 godzin roboczych, zapewniając tym samym szybkie wykonanie każdego zamówienia. Dostawca rozwinłął swoją sieć sprzedaży już na 17 rynkach w różnych kanałach. Dzięki zastosowaniu parametrów obliczających sprzedaż poszczególnych produktów w kanałach Bimago, sklep współpracujący z hurtownią otrzymuje plik, w którym wyeksponowane w listingach są najlepiej sprzedające się produkty. W praktyce oznacza to tyle, że w witrynie sklepu na najwyższych pozycjach danej kategorii pokazane są najlepiej sprzedające się produkty, co zapewnić ma przede wszystkim zwiększenie konwersji w sklepie.

Algorytm systemu Bimago na bieżąco dostosowuje listingi produktowe do wyników sprzedażowych, zapewniając Klientowi automatyczną optymalną prezentację produktów w sklepie.

W bimago nie ma ograniczeń produktowych, wszystko produkowane jest “on demand” czyli nie ma obawy, że klient zakupi na sklepie produkt, którego nie ma w hurtowni.

Swoim Partnerom, sklepom internetowym oferuje wysokie marże oraz korzystne warunki współpracy.

Leave a comment