Hurtownia erotyczna

Hurtownie erotyczne w modelu dropshipping to dostawcy towarów do wielu sklepów intymnych działających online. Hurtownia z artykułami dla dorosłych jest obecnie jedną z najczęściej wybieranych branż podczas zakładania sklepu internetowego. Wśród najpopularniejszych artykułów znaleźć można zmysłową bieliznę, zabawki i akcesoria dla dorosłych, a także olejki do masażu.

Hurtownia erotyczna F-toys

 

Hurtownia F-Toys s.c. funkcjonuje na rynku w branży artykułów erotycznych od 2007 r. Jest obecnie jedną z najlepszych i najbardziej prężnych hurtowni artykułów erotycznych w Polsce. Ponieważ produkty importowane są z Chin, Ameryki i Europy, Klienci mogą liczyć na najniższe ceny. W ofercie hurtowni znajduje się obecnie 7 tysięcy produktów. W tym elegancka bielizna erotyczna, aparaty do masażu, akcesoria dla dorosłych, artykuły erotyczne, wibratory,pierścienie, olejki do masażu, lubrykanty, prezerwatywy czy śmieszne zabawki.

Hurtownia F-toys oprócz kosztów wysyłki podanych w cenniku za usługę spakowania, kopertę lub pudełko i dowóz na pocztę pobiera dodatkową, symboliczną opłatę w wysokości 5 zł brutto za paczkę.

 

Hurtownie dropshipping
Hurtownia erotyczna dropshipping

 

 

Dlaczego warto współpracować z hurtownią erotyczną?

Hurtownia erotyczna F-Toys oferuje nowoczesny system zamawiania produktów online po rejestracji w hurtowni, gdzie użytkownik będzie mógł z sprawdzić cenę, dostępność towaru, a na końcu złożyć zamówienie.
Za paczki w usłudze dropshippingu hurtownia nie wysyła za pobraniem. Płatność za towar jest możliwa jedynie poprzez przedpłatę.

Aby zamówić towar w usłudze dropshipping, przy składaniu zamówienia należy wybrać opcję “dropshipping” i wysłać na adres ftoys@ftoys.pl potwierdzenie zapłaty za towar, a także adres Klienta wraz z numerem telefonu.

Masz więcej pytań dotyczących współpracy z hurtownią F-toys? Zobacz FAQ hurtowni.

Korzyści ze współpracy:

– bezpłatna rejestracja na stronie hurtowni,
brak dodatkowych umów o współpracę dropshipping,
bogaty asortyment produktów – ponad 7 tysięcy artykułów z całego świata,
– integracja za pomocą plików XML/CSV
możliwość zamówienia własnego kuriera,
– aktualizowanie cen,
 opłata za obsługę dropshipping – tylko 5 zł brutto,
– możliwość dołączenia faktury do paczki – wystarczy przesłać fakturę mailowo na adres mailowy hurtowni,
– wsparcie techniczne,
– szybka realizacja zamówień,
– wieloletnie doświadczenie w branży,
dyskretne przesyłki.

2Comments

 • Artem
  PostedFebruary 3, 20153:21 pm0Likes

  Hi there,
  my name is Artem and I’m planning to start online sexshop in Poland. I saw that there are some sexshops which are based on your technology. I’m from Ukraine and I dont know Polish language, so the question is: do you have English, or better Ukrainian or Russian support who will help me to maintain and customise my shop if I opt Exclusive software option?

  I want to see your full price for sex toys, is it possible?

  Many thanks, Artem.

  • Renata
   PostedApril 21, 20151:12 pm0Likes

   If you are interested in cooperation with F-Toys Wholesale, please register on our website http://www.ftoys.pl Just fill in an application form and we will open an account for you with full access to our offer
   For our customers we offer XML and CSV file for integration.
   Please fill free to write me on renata@ftoys.pl or ftoys@ftoys.pl

   Renata

Leave a comment