Hurtownia modelarska

Hurtownie modelarskie to wciąż nienasycone rynki, które wychodzą naprzeciw wymaganiom Klientom – w tym sklepom internetowym – i oferują współpracę opartą o model dropshipping. Jest to doskonała propozycja dla osób, które chcą założyć sklep online z wyselekcjonowanymi artykułami o specjalistycznym charakterze. Dzięki ofercie hurtowni w postaci plików XML, możesz wyselekcjonować produkty po wybranych kategoriach i dołączyć. W tym przypadku – z modelami RC w różnej postaci.

Hurtownia modelarska Gimmik


Hurtownia Gimmik to wynik pasji skoordynowanej z wieloletnim doświadczeniem. To sprawiło, że obecnie Gimmik.pl jest jedną z najlepiej wyposażonych hurtowni modelarskich w modelu dropshipping. Jest również głównym dystrybutorem modeli RC na Polskę i resztę Europy.

Oferta hurtowni skupia się przede wszystkim na modelach RC takich jak: samoloty, samochody, motorówki, łodzie, żaglówki, helikoptery, czołgi, modele wielowirnikowe, np. quadrocoptery (tzw. drony), a także zabawki, latawce, rakiety i czasopisma poświęcone modelarstwu. Oprócz podstawowych produktów, hurtownia oferuje także części do wszystkich modeli w ofercie, baterie, zasilacze, ładowarki, części do tuningu, a także dedykowane paliwa modelarskie. W branży modelarskiej bardzo ważne są również części zamienne do wszystkich oferowanych modeli, a także akcesoria modelarskie, w tym także materiały eksploatacyjne, elementy konstrukcyjne, urządzenia elektroniczne (silniki, nadajniki radiowe), a nawet artykuły chemiczne jak kleje, farby czy żywice modelarskie.

dropshipping hurtownie
Hurtownia modelarska dropshipping

Dlaczego warto współpracować z hurtownią modelarską?

Dzięki współpracy z hurtownią modelarską dropshipping stworzyć unikatowy sklep o specjalistycznym profilu. Dodatkowo jako sklep internetowy nie będziesz musiał przejmować się obsługą reklamacji, czy serwisem gwarancyjnym. Wszystkimi tymi elementami, wraz z magazynowaniem towaru i kompletowaniem zamówień zajmuje się hurtownia. Dlatego możesz być spokojny o produkty wysyłane przez hurtownię Gimmik.

Nowoczesny asortyment sklepu oferowany przez hurtownie Gimmik to zdalnie sterowane modele elektryczne, jak i spalinowe: samochody RC, łodzie RC, samoloty RC, helikoptery RC, a także drony (quadrocoptery). Szeroki wachlarz asortymentu zadowoli zarówno początkujących hobbystów, zaawansowanych pasjonatów i wymagających modelarzy.

Korzyści ze współpracy:

 

– bezpłatna rejestracja na stronie hurtowni,
bogaty asortyment produktów,
obsługa serwisowa i gwarancyjna,
– aktualizowanie cen,
– fachowe doradztwo ze strony hurtowni,
połączenie sprzedaży z serwisu Allegro i wysyłka towaru wprost na adres Klienta,
– wsparcie techniczne,
– szybka realizacja zamówień,
wieloletnie doświadczenie w branży,
– wiedza merytoryczna i techniczna z branży modelarskiej,
części zamienne i dodatkowe akcesoria do wszystkich modeli.

Leave a comment