Hurtownia sportowa dropshipping

Turystyka, fitness, piłka nożna i sporty rekreacyjne to obecnie najpopularniejsze kategorie, które pokochali Polacy robiąc zakupy internetowe. Korzystając z popularności

Hurtownia sportowa

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu opartym o na profesjonalnej obsłudze Klienta hurtownia realizuje zamówienia w ciągu dwóch dni, zachowując przy tym atrakcyjne ceny. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, a także staniesz się konkurencyjnym sklepem sportowym w modelu dropshipping.

Od 1992 roku dbamy w firmie markArtur o to, aby towar, który oferujesz swoim Klientom był sprzętem najlepszej jakości. Zaczynaliśmy od piłek do koszykówki. Teraz jesteśmy ekspertami nie tylko w tym zakresie. W hurtowni sportowej markArtur znajdziesz bogate wyposażenie do swojego sklepu, klubu fitness, hurtowni czy szkoły. W ofercie mamy ponad 5000 produktów. Aby dać Ci jeszcze większy wybór, nadal powiększamy asortyment.”

Hurtownia sportowa dropshipping
Internetowa hurtownia sportowa dropshipping

Dlaczego warto współpracować z hurtownią sportową?

Dzięki współpracy z hurtownią dropshipping będziesz oferował w swoim sklepie najmodniejsze ubrania, dodatki oraz sprzęt sportowy dostępny obecnie na rynku. HurtowniaSportowa.pl to bezpieczeństwo zakupów potwierdzone certyfikatami. W modelu dropshipping, reklamacje uwzględnia hurtownia, nie właściciel sklepu. Dlatego możesz być spokojny, że nie będziesz musiał się zajmować uszkodzonym sprzętem.

Piłki, łyżwy, rolki,  tenis stołowy, akcesoria pływackie, kaski rowerowe sprzęt turystyczny. Artykuły sygnowane przez Nike, Select, Molten, Speedo, Meteor, KingCamp, Aqua Speed, Butterfly, Stiga i inne znane marki. Sprzęt sportowy i outdoorowy, jakiego potrzebujesz.

Korzyści ze współpracy:

– najnowszy asortyment zgodny z trendami z branży sportowej,
wieloletnie doświadczenie oparte tysiącami zadowolonych Klientów,
szybka dostawa towaru,
– możliwe do pobrania katalogi produktówZOBACZ TUTAJ,
– wciąż wprowadzane nowe modele produktów.

Leave a comment