Model dropshippingu w Polsce rozwija się w szybkim tempie, niezmiernie cieszy nas więc fakt, że możemy przedstawić nowego dostawcę współpracującego w modelu sklepu bez magazynu. Tym razem jest to nowa hurtownia erotyczna w dropshipping: Ombero.pl

Na przestrzeni ostatnich kilku lat zaobserwować można systematycznie zwiększającą się ilość oraz rosnącą popularność sklepów internetowych oferujących różnego rodzaju akcesoria związane z branżą erotyczną. Przyczyną z jednej strony jest to, że Polacy coraz częściej zaglądają do sklepów internetowych, przełamując strach przed kupowaniem w internecie. Z drugiej strony, asortyment związany z erotyką nadaje się wręcz doskonale do sprzedaży w sieci e-commerce, ze względu na swój specyficzny charakter związany z prywatną sferą życia ludzkiego. Kupując gadżety erotyczne lub bieliznę w sieci czujemy się bezpieczni i anonimowi. Sklepy internetowe gwarantują także dostęp do asortymentu, którego nie ma w tradycyjnych sieciach handlowych. Warto także dodać, że hurtownie erotyczne współpracujące w modelu dropshipping wyspecjalizowały się w przygotowywaniu paczek dla klientów detalicznych gwarantującym zasady dyskrecji.

Nowością na rynku dostawców oferujących asortyment erotyczny jest Ombero. Ombero zaczynało swoją działalność jako sklep internetowy oferujący produkty dla dorosłych, aby z czasem rozszerzyć swoją działalność na sprzedaż hurtową oraz sprzedaż w modelu dropshipping. Dostawca udostępnia systematycznie aktualizowaną ofertę produktową w pliku xml w postaci wysokiej jakości zdjęć, opisów, cen i stanów magazynowych. Co wyróżnia dostawcę Ombero na rynku? W ofercie hurtowni Ombero znajdują się wysokiej jakości kosmetyki erotyczne, feromony oraz suplementy diety, których nie zawiera oferta innych dostawców na rynku. Poza nimi zaopatrzyć się można także w bieliznę erotyczną oraz szeroki wybór gadżetów. Ponadto, ja zapewnia dostawca, asortyment jest systematycznie powiększany o nowe propozycje.

Ombero oferuje sklepom korzystne warunki współpracy, takie jak długie terminy płatności. Dysponuje własnymi kurierami w celu realizacji zamówienia oraz nie wymaga minimalnej kwoty zamówienia. Warto podkreślić że dostawca umożliwia sprzedaż oferowanych przez siebie produktów zarówno w sklepie internetowym partnera, jak i w serwisie aukcyjnym Allegro.

2Comments

Leave a comment