Serdecznie zapraszamy do odwiedzania zakładki “Hurtownie dropshipping” w której systematycznie dodawać będziemy nowych dostawców współpracujących w ramach sklepu bez magazynu. Dziś czas na hurtownię Numoco: producenta oraz dystrybutora odzieży damskiej.

Numoco współpracuje ze sklepami internetowymi na zasadach dropshipping, realizując wysyłkę bezpośrednio do klienta detalicznego zarówno w Polsce, jak i za granicą. Sprzedawcom udostępnia ofertę w pliku XML, który zawiera m.in wysokiej jakości zdjęcia produktowe.

To co warto podkreślić, w przypadku tego dostawcy, to fakt, że Numoco to nie typowa hurtownia, w której znajdują się produkty różnych marek, ale projektant i producent odzieży damskiej. Sklepy współpracujące z dostawcą zaopatrzyć się więc mogą w oryginalną i autorską odzież damską polskich projektantów. Asortyment Numoco charakteryzuje niebanalne wzornictwo, utrzymane w najnowszych trendach mody oraz wysoka jakość w dostępnych cenach. Nie trzeba dodawać, że niepowtarzalność i unikatowość produktów staje się coraz ważniejszym argumenetm w prowadzeniu biznesu, jakim jest sklep internetowy, zwłaszcza, kiedy jest to sklep oparty o integrację z hurtownią.

Gotowy sklep internetowy RedCart

Sklepów odzieżowych jest zdecydowanie najwięcej na rynku e-commerce, jeśli brać pod uwagę udział poszczególnych branż w sprzedaży internetowej. Niemniej jednak jest to asortyment, który zajmuje pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych grup produktowych, wybieranych przez e-konsumentów.

Z pewnością warto wspomnieć o atrakcyjnych warunkach współpracy, jakie Numoco oferuje swoim klientom: brak dodatkowych kosztów związanych z realizacją zamówienia w modelu dropshipping oraz brak minimalnej kwoty zamówienia. W przypadku współpracy w tradycyjnym modelu hurtownym, dostawca oferuje wysyłkę gratis przy zamówieniach powyżej 1000 zł.

numoco2

Leave a comment