Właściciele małych i dużych firm z dnia na dzień coraz bardziej odczuwają skutki biznesowe związane z koronawirusem. Aby nie dopuścić do upadłości przedsiębiorstw, RedCart.pl wyciąga pomocną dłoń do firm w postaci pakietu wsparcia, w ramach którego za symboliczną złotówkę daje możliwość rozpoczęcia sprzedaży internetowej właścicielom biznesów stacjonarnych.

W ramach projektu #TarczaBiznesowa firma RedCart.pl przygotowała specjalny pakiet o wartości ponad 1 mln zł, którego głównym założeniem jest pomoc przedsiębiorcom przetrwać na rynku. Podstawowym elementem pakietu wsparcia dla firm jest możliwość rozpoczęcia sprzedaży w Internecie poprzez gotowy sklep internetowy za symboliczną złotówkę, dzięki któremu mogą one znowu zarabiać i zachować płynność finansową. Pakiet skierowany jest do przedsiębiorstw, które nie prowadziły dotąd sprzedaży internetowej, a zostały dotkniętych skutkami obecnej sytuacji gospodarczej. RedCart.pl zapewnia dodatkowo wsparcie przy uruchomieniu biznesu internetowego w postaci bezpłatnych konsultacji online.

 

#TarczaBiznesowa RedCart to realne wsparcie dla firm, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Za symboliczną złotówkę dajemy możliwość rozpoczęcia sprzedaży w Internecie właścicielom biznesów stacjonarnych, dotkniętych skutkami obecnej sytuacji gospodarczej. Skorzystać z niej mogą m.in restauratorzy, biura podróży, studia urody, salony fryzjerskie oraz inne branże handlowe czy usługowe, które do tej pory nie prowadziły sprzedaży online. Liczymy, że dzięki naszej pomocy firmom uda się zniwelować część strat oraz zabezpieczyć się przed narastającymi zagrożeniami biznesowymi, które przynosi pandemia – podkreśla Tomasz Cincio Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w RedCart.

W ramach specjalnego pakietu wsparcia firma RedCart zrezygnowała ze wszystkich opłat za korzystanie z usług do 30.09.2020.

Więcej informacji na stronie internetowej
https://redcart.pl/tarcza-antykryzysowa

Leave a comment