Sprzedaż w modelu dropshipping jest coraz popularniejszym modelem handlu internetowego, na rynku przybywa więc dostawców oferujących współpracę na zasadach “sklepu bez magazynu”. Jak wybrać najlepsze hurtownie dropshipping’owe? Pamiętać należy, że dropshipping nie znalazł jeszcze swojego odniesienia wprost w przepisach prawa, a całość stosunków między hurtownikiem a e-sprzedawcą reguluje umowa zawierająca ustalone przez strony zasady m.in. realizacji zamówienia. Podejmując współpracę z hurtownikiem należy więc zwrócić uwagę na szereg czynników, związanych m.in z procedurą przygotowania paczek lub obsługą posprzedażową. W zestawieniu tym chcielibyśmy zaprezentować najlepsze hurtownie dropshippingowe – dostawców, którzy mają doświadczenie w handlu w modelu dropshipping, bogaty asortyment oraz oferują korzystne warunki współpracy.

Najlepsze hurtownie dropshippingowe (kolejność przypadkowa):

 

#1 Centrala Zabawek

Jeden z pionierów współpracy w modelu dropshipping: hurtownia powstała specjalnie na potrzebę obsługi sklepów internetowych w tym modelu sprzedaży. Oferuje bogaty asortyment z dziedziny zabawek i artykułów dziecięcych. Swoim klientom, sklepom internetowym zapewnia rabaty w zależności od zamówienia. Dostawca opracował sprawny mechanizm realizacji zamówień, który ma znaczny wpływ na skrócenie czasu oczekiwania na przesyłkę przez klienta detalicznego: jeśli zamówienie zostanie opłacone do godziny 12.00, to wysyłka najczęściej jeszcze tego samego dnia wyjeżdża do klienta. Jeśli zamówienie zostanie opłacone później, następnego. Dostawca wysyła do klientów także maila, przygotowanego przez partnera, czyli sklep internetowy.

#2 Gimmik

Jedna z najstarszych hurtowni dropshippingowych: dystrybutor modeli zdalnie sterowanych RC. Ze sklepami współpracuje na zasadzie hurt oraz dropshipping. Swoim partnerom oferuje m.in. szybką obsługę zamówień: wszystkie zamówienia, które spłyną do godziny 14.00, są realizowane jeszcze tego samego dnia. Hurtownia Gimmik to przede wszystkim ogromne doświadczenie w sprzedaży internetowej w modelu “sklepu bez magazynu” oraz doskonała znajomość asortymentu z dziedziny zabawek i modeli RC.

GIMMIK

#3 Eroplace

Importer i dystrybutor gadżetów erotycznych i bielizny erotycznej z całego świata, działa na rynku w modelu dropshipping od dobrych kilku lat, oferując sklepom internetowym atrakcyjne warunki współpracy. Jak podkreśla dostwaca, ceny towarów w modelu dropshipping mogą być nawet niższe niż w tradycyjnym hurcie, bowiem wszystko zależy od konkretnego modelu biznesowego i rabatów udzielanych w zależności od obrotu. Warto także podkreślić, że marże w branży erotycznej należą do jednych z najwyższych na rynku. Dostawca realizuje zamówienia w krótkim terminie, zamieszcza także w przesyłkach materiały marketingowe przysłane przez sklep, zapewniając e-sprzedawcy odpowiedni branding paczek.

ero3

#4 Hurtownia ANP

Jeden z największych i najlepiej wyposażonych na polskim rynku dystrybutorów bielizny i odzieży. Główną linią asortymentową dostawcy jest bielizna, jednak ANP posiada także bogaty asortyment odzieży damskiej oraz męskiej najlepszych producentów na rynku. Sklepom internetowym, które chcą podjąć współpracę na zasadzie dropshipping, oferuje plik z produktami w postaci m.in.  wysokiej jakości zdjęć produktowych.

#5 Numoco

Numoco to producent oraz dystrybutor odzieży damskiej – w asortymencie dostawcy znajduje się unikatowa i oryginalna odzież polskich projektantów, której próżno szukać w magazynach innych dostawców. Oferuje sklepom współpracę na zasadzie dropshipping, udostępniając ofertę w postaci pliku xml zawierającego wysokiej jakości zdjęcia produktowe. Co z pewnością warte podkreślenia, dostawca realizuje wysyłkę towaru do klientów detalicznych zarówno w Polsce, jak i za granicą oraz oferuje korzystne warunki współpracy ze sklepami internetowymi.

hurtownia dropshipping

#6 Molos

Jedna z największych hurtowni zoologicznych w Polsce: oferuje bardzo szeroki asortyment związany ze zwierzętami domowymi najróżniejszych gatunków, od karmy i ubranek po transportery i lekarska. Współpracuje ze sklepami na zasadzie dropshipping, jednak dostęp do oferty dostawcy wymaga od sprzedawcy posiadania wiedzy na temat zoologii i zwierząt. Hurtownia Molos wypracowała szereg nowoczesnych i wygodnych rozwiązań dla swoich klientów, takich jak organizacja procesu zaopatrzenia w standardzie e-procurement.

#7 Playroom

Największy polski dystrybutor erotycznych marek premium. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami oferuje najlepsze ceny oraz rabaty uzależnione od obrotu w sklepie. Brak konieczności podpisywania umowy, wysyłka dowolnym kurierem, rzetelne opisy produktów oraz łatwa integracja przy pomocy xml powodują, że jest to najchętniej wybierana hurtownia erotyczna w modelu dropshipingowym. Nowoczesne centrum logistyczne zapewnia wysyłkę w dniu złożenia zamówienia. Warto przy okazji dodać, że artykuły erotyczne ze względu na swój charakter nadają się doskonale do sprzedaży w sieci, natomiast paczki przygotowywane są z zachowaniem niezbędnych zasad dyskrecji.

dropshipping

#8 Aliston

Aliston jest dystrybutorem odzieży i bielizny damskiej, dziecięcej oraz męskiej, w ofercie hurtowni znaleźć można produkty najlepszych producentów na rynku oraz akcesoria. Asortyment obejmuje ponad 12 000 pozycji. Wartym podkreślenia jest fakt, że hurtownia Aliston oferuje swoim klientom usługę drukowania oraz zamieszczania w paczkach dowodów sprzedaży nadesłanych przez partnerów. Jest to duże ułatwienie we współpracy, ponieważ w modelu handlu dropshipping, w którym sklep internetowy sprzedaje towar we własnym imieniu, to na sprzedawcy (sklepie) ciąży obowiązek wystawienia i dostarczenia dowodu sprzedaży do klienta końcowego. (Więcej na temat praw i obowiązków sprzedawcy w poradniku “Sklep w modelu dropshipping”). Możliwy jest dostęp do oferty w pliku uproszczonym oraz pełnym, zawierającym wysokiej jakości zdjęcia produktowe.

#9 Staviori

Staviori to wyłączny dystrybutor wysokiej jakości biżuterii srebrnej i złotej włoskiej marki Staviori. W ofercie znajduje się biżuteria złota, wśród której znaleźć można m.in. wisiorki, bransolety, kolczyki, broszki, łańcuszki i krzyżyki; perły; diamenty, biżuterię ślubną i zaręczynową, biżuterię dla osób starszych. Część produktów dostępna jest od ręki, a część na zamówienie z krótkim termin realizacji. Z pewnością jedną z zalet współpracy z hurtownią Staviori jest doskonała jakość zdjęć produktowych, dzięki czemu oferta w sklepie prezentuje się niezwykle atrakcyjnie oraz wsparcie marketingowe ze strony dostawcy.

stav1

#10 Bagexpress

Bagexxperss to jedna z najdłużej działających na rynku hurtowni dropshippingowych, oferująca wysokiej jakości galanterię skórzaną. Ze sklepami współpracuje na zasadzie hurt oraz dropshipping, oferując atrakcyjne systemy rabatowe, w zależności od obrotów w sprzedaży. Z pewnością zaletą współpracy z dostawcą jest wsparcie marketingowe polegające m.in na zamieszczaniu w paczkach materiałów dostarczonych przez sklep oraz fakt, że dostawca przejmuje na siebie część obowiązków związanych z obsługa posprzedażową, takich jak reklamacje i zwroty.

#11 F-Toys

F-Toys to następny na naszej liście dostawca artykułów erotycznych, który oferuje wysyłkę towaru zamówionego za pośrednictwem sklepu internetowego wprost do klienta detalicznego. Na rynku funkcjonuje od 2007, co czyni go jednym z najstarszych, a zarazem największych hurtowników z artykułami erotycznymi. Sklepom internetowym udostępnia swoją ofertę w postaci pliku XML lub CSV, w której znaleźć można produktu pochodzące z całego świata.

#12 Hurtowniak.pl

Oferta hurtowni Hurtowniak.pl jest bardzo szeroka oraz wielobranżowa: sklepy internetowe mogą się zaopatrzyć m.in w produkty związane z wyposażeniem domu oraz biura, elektronikę, akcesoria ogrodnicze, sprzęt do ogrodu, akcesoria związane ze sportem i turystyką oraz wiele, wiele innych. Hurtowniak.pl to platforma  Business To Business, która oferuje sprzedaż za pośrednictwem internetu firmom zarówno polskim, jak i zagranicznym.


Gotowy sklep internetowy RedCart

#13 Libra

Libra to dystrybutor zabawek i artykułów dziecięcych, w ofercie której znajdują się produkty najlepszych marek na rynku. takich jak Mattel, Fisher Price, Geomag, Hexbug, WowWee i wielu innych. Ze sklepami internetowymi współpracuje na zasadach dropshipping, oferując bazę produktową w postaci zdjęć i opisów w pliku xml. O wszystkich zasadach współpracy w modelu “sklepu bez magazynu” przeczytać można w szczegółowym regulaminie, zamieszczonym na stronie hurtowni.

#14 Pixmania-pro

Pixmania-pro to firma wyspecjalizowana w sprzedaży elektroniki i sprzętu komputerowego. Sklepom internetowym oferuje korzystne warunki współpracy za zasadzie dropshipping, w tym korzystne dla obu stron rozwiązywanie sporów w obsłudze posprzedażowej oraz szybką realizację usługi. W ofercie hurtowni Pixmania znajduje się bogaty asortyment z zakresu sprzętu elektronicznego, takiego jak sprzęt komputerowy, fotograficzny, sprzęt RTV i Video, sprzęt audio, drobny sprzęt AGD, telefony komórkowe i akcesoria i wiele innych.

#15 Seven Polska

W ofercie hurtowni Seven Polska znajduje się bardzo szeroki asortyment z dziedziny artykułów dziecięcych, takich jak odzież i zabawki. Dostawca jest importerem i dystrybutorem licencjonowanych produktów marek takich jak Disney, Hello Kitty, Marvel, Pszczółka Maja. Sklepy współpracujące z hurtownią Seven Polska zaopatrzyć mogą się także m.in. w akcesoria sportowe i samochodowe przeznaczone dla dzieci, takie jak foteliki samochodowe oraz artykuły dla niemowląt. Dostawca udostępnia ofertę produktową w postaci pliku xml.

#16 Forcetop

Hurtownia Forcetop specjalizuje się w dystrybucji akcesoriów do tabletów, smartfonów, urządzeń mobilnych oraz produktów Apple. W ofercie hurtownika znajduje się ponad 70 marek akcesoriów do urządzeń mobilnych. Ze sklepami współpracuje na zasadzie hurt oraz dropshipping, wspiera swoich partnerów m.in poprzez przygotowywanie i udostępnianie wysokiej jakości materiałów marketingowych.

#17 Bimago

Oferta bimago zawiera obrazy, fototapety, naklejki na ścianę oraz inne elementy wystroju wnętrz o niepowtarzalnym, oryginalnym wzornictwie. Jedną z największych zalet współpracy z dostawcą jest niezwykle szeroki asortyment elementów dekoracyjnych, z których aż 80% to autorskie projekty specjalnie zatrudnionego zespołu designerów. Ponadto, sprzedawca stosuje specjalny algorytm sprzedażowy, który pozwala na eksponowanie w górnych listingach najlepiej sprzedających się produktów – dzięki temu sklep internetowy ma zapewnioną optymalną ekspozycję asortymentu cieszącego się popularnością wśród klientów, co zwiększa konwersję.

bimago

#18 Kecja

Hurtownia Kecja zajmuje się dystrybucją zabawek oraz zdalnie sterowanych modeli RC, jednak w ofercie dostawcy znajdują się także akcesoria samochodowe, odzież dziecięca, akcesoria do domu, gadżety, książki. Hurtownia oferuje swoim partnerom korzystne warunki współpracy na zasadzie dropshipping, do których zaliczyć można m.in. kredyt kupiecki, pozwalający na realizację zamówienia z odroczoną płatnością. Kredyt kupiecki zostaje uruchomiony partnerowi po zrealizowaniu pierwszych pięciu zamówień z góry.

#19 Verostilo

Verostilo to dystrybutor wysokiej jakości galanterii oraz akcesoriów, współpracująca na zasadzie sprzedaży hurtowej oraz dropshipping. W ofercie hurtowni znajdują się głównie eleganckie torebki skórzane, w tym wyroby znanej i cenionej na rynku marki Monnari oraz markowe produkty włoskich producentów. Dostawca podejmuje współpracę z punktami stacjonarnymi oraz sklepami internetowymi, w tym także z wybranymi sprzedawcami na zasadzie dropshipping, zastrzegając sobie prawo do wyboru partnera na podstawie m.in. miesięcznych odwiedzin sklepu.

verostilo3

#20 Handlosfera

Producent i dystrybutor wszelkiego rodzaju gadżetów nadających się doskonale na prezenty i upominki, w ofercie znajdują się także gry, zabawki i akcesoria do wina. Na rynku od wielu lat, od niedawna dysponuje logistyką zapewniającą współpracę ze sklepami internetowymi na zasadzie dropshipping. Jak zdecydowana większość dostawców dropshippingowych, dysponuje własnymi formami dostawy do klienta, nie pobiera dodatkowych opłat za realizację zamówienia, które przygotowuje do wysyłki.

#21 Matternhorn

To jeden z największych na naszym rynku hurtowników oferujący odzież, bieliznę, obuwie oraz dodatki. Sklepy podejmujące współpracę z dostawcą zaopatrzyć mogą się w odzież damską, męską oraz dziecięcą, uzyskując dostęp do wysokiej jakości zdjęć. W ofercie dostawcy znajdują się produkty wszystkich najlepszych producentów dostępnych na rynku.

 

Na co zwracać uwagę?

Dobór dostawcy towaru to jedna z najważniejszych decyzji, jakie należy podjąć rozpoczynając sprzedaż w modelu dropshipping. W odróżnieniu bowiem od tradycyjnego hurtu, w grę wchodzi organizacja procesów logistycznych mających na celu realizację usługi dla klienta końcowego. Pamiętajmy, że całość modelu biznesowego, a co za tym idzie opłacalność przedsięwzięcia zależy od indywidualnie ustalonych warunków, które powinny się znaleźć zarówno w umowie, jak i w regulaminie sklepu (zobacz poradnik “Sklep w modelu dropshipping. Rozwiązania technologiczne, prawo, obowiązki sprzedawcy”). Dlatego więc, przed wyborem hurtownika należy dokładnie przeanalizować oferowany asortyment oraz zwrócić uwagę na najważniejsze aspekty związane z realizacją zamówień.

Najważniejsze aspekty, na jakie należy zwrócić uwagę podejmując współpracę z hurtownią dropshippingową to:

 • Możliwości techniczne połączenia sklepu z bazą produktową dostawcy, mające na celu import oraz aktualizację produktów: w tym budowa i zawartość pliku produktowego (co zawiera, jak często jest aktualizowany)
 • Ewentualne dodatkowe opłaty pobierane przez hurtownię związane z realizacją zamówienia
 • Czas realizacji zamówienia do klientów liczony od momentu otrzymania zamówienia do wysłania paczki
 • Płatności: realizacja zamówienia po lub przed dokonaniem płatności, kredyt kupiecki, minimalna kwota zamówienia itp.
 • Formy i ceny na usługi dostawy towaru, jakimi dysponuje hurtownia
 • Ceny towaru: czy różnią się od cen produktów dostępnych w standardowym hurcie, czy dostawca dysponuje programem rabatowym
 • Branding: możliwość zamieszczania w paczce materiałów marketingowych dostarczonych przez sklep
 • Obsługa posprzedażowa: postępowanie w przypadku odstąpienia klienta od umowy oraz reklamacji
 • Pozwolenie na wykorzystanie zdjęć oraz innych materiałów marketingowych dostawcy
 • Obowiązek przesłania dowodu sprzedaży do klienta: czy istnieje możliwość mp. wydrukowania go przez hurtownika i zamieszczenia w paczce

37Comments

 • Mayka
  PostedJanuary 20, 20166:47 pm0Likes

  brawo, brawo i jeszcze raz brawo. świetna robota edropshipping! :))

 • kamilisek
  PostedJanuary 20, 20168:24 pm0Likes

  super tego szukalem
  mam nadzieje ze bedzicie rozbudowywac liste i dodawac kolejnych dostawcow

 • eDropshipping.info
  PostedJanuary 20, 20168:32 pm0Likes

  Cieszymy się, że nasza praca została doceniona 🙂
  Mamy nadzieję, że powyższe zestawienie będzie początkiem dla wielu ebiznesów, które okażą się dużym sukcesem. Oczywiście lista będzie rozbudowywana, dlatego zachęcamy do śledzenia wpisu 🙂

 • Martyna
  PostedJanuary 20, 201610:11 pm0Likes

  Wrzucam do ulubionych i będę śledzić ten wątek!!
  Czy w zestawieniu jest jakiś dostawca obuwia skórzanego lub galenterii?

 • eDropshipping.info
  PostedJanuary 21, 20169:32 pm0Likes

  Obuwia skórzanego nie ma w zestawieniu, są natomiast 2 hurtownie, które w swojej ofercie mają galanterię. Proszę zapoznać się z pozycją #10 Bagexpress oraz #18 Verostilo. Jak tylko pojawi się dostawca obuwia skórzanego, dodamy go do zestawienia 🙂

 • waldi79
  PostedJanuary 24, 20169:14 pm0Likes

  szukam producenta/dystrybutora kominkow
  chetnie nawiaze wspolprace w zakresie dalszej odsprzedazy takich produktow
  jesli jest tutaj taka firma prosze zostawic kontakt

  • eDropshipping.info
   PostedJanuary 25, 20165:18 pm0Likes

   Jak tylko znajdziemy dystrybutora z tej branży, z pewnością pojawi się on na naszej stronie 🙂

  • Rafał
   PostedFebruary 24, 20166:01 pm0Likes

   Mój znajomy ma firmę TIM Kominki w Trzebini lub Chrzanowie. Nie pamiętam gdzie centrala a gdzie oddział. Polecam

 • Ola i Maciek
  PostedJanuary 25, 20164:39 pm0Likes

  My z mężem bardzo chętnie nawiążemy współpracę z firmą, która oferuje zdrową żywność. Mamy własną chłodnię, więć przechowywanie towaru nie będzie stanowiło dla nas najmniejszego problemu.

  Przy okazji pytanie, czy ktoś z Was zna firmy zajmujące się przesyłką artykułów spożywczych w specjalnych temperaturach?

  Pozdrawiamy
  Ola i Maciek

  • eDropshipping.info
   PostedJanuary 25, 20165:21 pm0Likes

   Bacznie przyglądamy się kilku dostawcom artykułów spożywczych. Informacje na ten temat ma również dostawca oprogramowania sklepu RedCart. Jesteśmy przekonani, że niebawem będziemy mogli pochwalić się nowym Partnerem.

   W sprawie przesyłki produktów proponujemy kontaktować się bezpośrednio z platformą sklepową RedCart, która współpracuje z wieloma operatorami logistycznymi w Polsce.

  • Tomasz
   PostedFebruary 2, 20166:58 am0Likes

   Wprowadzamy do Polski chłodzoną zdrową żywność wegańską imitującą mięso, mleko i sery
   – zapraszam do obejrzenia naszej strony i do kontaktu przez e-mail.

   • Hubert
    PostedAugust 3, 201611:43 am0Likes

    Dzień dobry,

    czy mógłbym prosić o przesłanie Państwa oferty? Czy są zainteresowani państwo dropshippingiem?

    Pozdrawiam,
    Hubert Redźko

 • Tom W
  PostedMarch 16, 20168:33 pm0Likes

  Czy jest jakaś hurtownia z elektroniką, telefonami, tabletami? Pixmania-pro już nie działa lub przechodzi jakaś modernizacje i strona nie czynna.

 • Adam
  PostedMarch 29, 201612:47 pm0Likes

  Witam
  Zapraszam na http://www.zolta.pl ciekawa hurtownia, wiele marek

 • gniewianin
  PostedApril 7, 20161:25 pm0Likes

  Czy jest jakaś hurtownia dla wędkarzy ? dla zwierząt już znalazłem 🙂

 • Piotr
  PostedMay 11, 20162:44 pm0Likes

  nie polecam żadnej relacji z HUrtownia ALISTON. Maja straszny bałagan w bazie produktów ( plik XML ). po pierwszy zamówieniu produktu za jakieś 74 złote, paczka do klientki nie dotarła, od tego czasu zero kontaktu z Hurtownią, nie odpisuja na maile, nie odpowiadają na telefony a nawet zero odpowiedzi na reklamacje, czyli dla firmy ALISTON dla 74 złotych warto było stracić klienta.

  Nie polecam współpracy z Hurtownia ALISTON.

  • Sprzedawca
   PostedJune 24, 20168:06 pm0Likes

   To miałeś farta że tylko 74 zł straciłeś 🙂 ja straciłem znacznie więcej z tą “hurtownią” bo według mnie nie powinno się tego tak nazywać…Właściciel oszukiwał mnie na każdym kroku co do zrealizowanych wysyłek, kłamał na każdym kroku a ja jak idiota przez jego kłamstwa musiałem tłumaczyć się przed klientami że wysyłka już dawno wysłana i powinna już dotrzeć… A prawda była taka że po tygodniu czasami dwóch były towary wysłane …Przestrzegam wszystkich przed współpracą z tym Panem!Proszę go sprawdzić w CEiDG wcześniej miał hurtownię motoryzacyjną i też długo nie przetrwał i teraz nagle hurtownią bielizny się zajmuje od początku 2015 roku…Jestem aktualnie na etapie sporządzania przez prawnika pozwu dla tego Pana bo poniosłem duże straty przez nieudolność, nierzetelność i kłamstwa tej firmy.Dziwię się też że praktycznie wszystkie serwisy sklepowe mają ich w ofercie skoro jedyne co ta hurtownia oferuje to nieprzespane noce, nerwy i straty finansowe.

 • Tomasz
  PostedJune 25, 20162:01 pm0Likes

  Poszukuje hurtowni z branzy budowlanej akcesoria elektryczne,kable,gniazdka osprzet.

 • Marcin
  PostedJuly 4, 20164:54 pm0Likes

  A czy jest jakaś firma działająca w systemie dropshipping, oferująca modne ubrania dziecięce?

 • Radek
  PostedJuly 5, 20167:46 pm0Likes

  Sklep ze zdrową żywnocią http://www.cosdlazdrowia.pl zapraszam do współpracy

 • pawel
  PostedAugust 5, 20168:13 am0Likes

  Poszukuje hurtowni z agd typu garnki czajniki sztućce porcelana ktora działa na zasadzie dropshippingu. Czy poleca ktos jakąś?

 • Leszek Porowski
  PostedAugust 28, 20166:15 am0Likes

  Szanowni Państwo

  Reprezentuję internetową hurtownię licencyjnej odzieży dziecięcej oraz
  licencyjnych artykułów dziecięcych

  dzaiałamy pod adresem http://www.gatito.pl

  Hurtownia oferuje integracje z naszym portalem oraz oczywiscie usługo dropshippingowe

  Pozdrawiam

  Leszek Porowski
  Gatito team

 • Justa
  PostedSeptember 22, 20169:47 am0Likes

  Witam serdecznie,
  Poszukuję firmy z branży części motoryzacyjnych działającej na zasadzie dropshippingu. Będę bardzo wdzięczna za namiary.

 • Mario
  PostedOctober 13, 201612:26 pm0Likes

  Witam
  Poszukuje hurtowni z branży wedkarstwo i akwarystyka, otwartej na rynek zachodni.

 • Dariusz
  PostedNovember 11, 20162:37 pm0Likes

  Witam serdecznie,

  Hurtownia zegarków Outletwatch zaprasza do współpracy na zasadach dropshippingu.
  Udostępniamy plik xml do integracji z nasza hurtownią.
  Podstawowe informacje o współpracy znajdują się pod linkiem http://outletwatch.pl/pl/i/Hurtownia-dropshipping/53
  Zapraszam do kontaktu, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.
  Pomagamy również w sprzedaży na allegro.

  Pozdrawiamy,
  Zespół Outletwatch

  • eDropshipping.info
   PostedMarch 21, 20173:16 pm0Likes

   Dariusz skontaktuj się z RedCart. Hurtownia dołączy do grona dostawców, którzy będą mogli sprzedawać produkty w sklepach internetowych.

 • Gość
  PostedDecember 19, 20169:59 pm0Likes

  Witam , poszukuję chętnych na zasadzie dropshippingu do współpracy z działu erotyka , akcesoria budowlane ( między innymi dachowe ) i inne…

 • iza123
  PostedDecember 30, 20162:31 pm0Likes

  ja tam zamawiam na hurtownie.pl, mają ogromny wybór, dobre ceny, na tej platformie jest bezpiecznie i otwarte 24h 🙂

 • Jacek
  PostedFebruary 27, 20171:19 am0Likes

  Witam. Mieszkam w Niemczech. szukam firmy działającej na tym rynku.pozdrawiam

  • eDropshipping.info
   PostedMarch 21, 20173:15 pm0Likes

   Możesz spróbować z Pixmania – działają w całej Europie. Zależy jaki asortyment chcesz sprzedawać. Podana przez nas Pixmania to głównie branża elektroniczna.

 • Małgorata
  PostedMarch 8, 201712:32 pm0Likes

  Witam
  Szukam bardzo dobrei hurtowni z kosmetykmi do współpracy na zasadzie dropshipping

  • eDropshipping.info
   PostedMarch 21, 20173:14 pm0Likes

   Skontaktuj się bezpośrednio z RedCart.pl. Udzielą Ci informacji czy na dzień dzisiejszy mają w ofercie hurtownię z kosmetykami.

 • Kamila
  PostedAugust 17, 20173:41 pm0Likes

  Czy są jakieś hurtownie ze zdrową żywnością?
  Chętnie otworzyłabym sklep internetowy z takimi produktami

Leave a comment