Do grona dostawców oferujących sklepom internetowym współpracę na zasadzie dropshipping – czyli bezpośredniej wysyłki towaru do klienta detalicznego – dołącza coraz więcej dostawców. Jak się okazuje, w modelu dropshipping sprzedawać można także elementy wyposażenia wnętrz, jakie jak obrazy i fototapety. Taką formę współpracy swoim Partnerom oferuje bimago, projektant i producent dekoracji ściennych.

Autorskie i oryginalne projekty.

Bimago w swojej ofercie posiada niezwykle szeroki asortyment obrazów, fototapet, naklejek naściennych o najróżniejszych wzorach i w najróżniejszych formach. Jedną z największych zalet produktów dostępnych w  ofercie dostawcy jest oryginalne, autorskie wzornictwo: bimago posiada własny zespół grafików i designerów, a ok. 80% prac to autorskie i niepowtarzalne projekty.

Bimago oferuje sklepom internetowym współpracę na zasadzie dropshipping, udostępniając plik produktowy zawierający m.in wysokiej jakości zdjęcia prac. Warto dodać, że dostawca oferuje realizację produkcji zamówionego przez Klienta, wybranego asortymentu w ciągu max. 48 godzin roboczych, zapewniając tym samym szybkie wykonanie każdego zamówienia. Ponadto w bimago nie ma ograniczeń produktowych, wszystko produkowane jest “on demand” czyli nie ma obawy, że klient zakupi na sklepie produkt, którego nie ma w hurtowni.

Najlepsze produkty w listingach.

Bimago oferuje swoje produkty juz na 17 rynkach, co pozwoliło na opracowanie i wdrożenie niezwykle przydatnego narzędzia służącego optymalizacji sprzedaży: dzięki zastosowaniu parametrów obliczających sprzedaż poszczególnych produktów sklep otrzymuje plik, w którym wyeksponowane w listingach są produkty cieszące się największym zainteresowaniem ze strony klientów. Pozwala to na odpowiednie eksponowanie w witrynie sklepu współpracującego z dostawcą takiego asortymentu, które mają najlepsze wyniki sprzedażowe wpływając pozytywnie na zwiększenie konwersji.

Na polskim rynku przybywa dostawców oferujących współpracę w modelu sklepu internetowego bez magazynu, którzy posiadają dobrze przygotowane zarówno zaplecze techniczne, pozwalające na pobór oferty produktowej, jak i logistyczne – czyli rozwiązania mające na celu sprawną realizację zamówień klientów. Przypominamy, że niezwykle ważnymi kwestiami sprzedaży w modelu dropshipping jest kontakt z dostawcą oraz dokładne ustalenie zasad współpracy, które musi znaleźć swoje odzwierciedlenie m.in. w poprawnie skonstruowanej umowie.

1Comment

Leave a comment